
02/20/2025
Verandering in Barge afhandeling vanaf Februari 2025
In Februari 2025 gaat het nieuwe Gemini netwerk van start.Met dit nieuwe netwerk komt er op APM Terminals Maasvlakte II meer landzijdig volume, met bijzondere aandacht voor de barge capaciteit. Om de extra volumes in dit netwerk snel, betrouwbaar en veilig te kunnen verwerken, worden er optimalisaties doorgevoerd in de planning en afhandeling van barges.
Wat verandert er voor de barge afhandeling?
Een belangrijke verandering is de minimale call sizes. Deze aanpassing zorgt voor een efficientere afhandeling en een betere benutting van onze capaciteit.
De wijzigingen zijn als volgt:
- Fixed Windows worden alleen geaccepteerd met een minimale call size van 175 containers.
- Non Fixed Windows hebben een minimale call size van 15 containers.
Om deze nieuwe aanpak soepel te laten verlopen, kan ook dual banking gebruikt worden.
De afgelopen tijd is er veel werk verzet om het nieuwe schema te ontwerpen en te optimaliseren. Het nieuwe schema is bijna af en zal hierna worden gedeeld via onze Berthplanning.
We begrijpen dat we met deze veranderingen veel van u vragen maar willen benadrukken dat we hierdoor gezamenlijk, ook met de extra volumes, een goede afhandeling mét een beperkte wachttwijd kunnen waarborgen.
Heeft u vragen of wilt u meer weten over de nieuwe aanpak?Neem dan gerust contact met ons op via mvii.berthplanning@apmterminals.com.
Inloggen op het dashboard van APM Terminals
Door een APMTerminals.com-account aan te maken, kunt u:
- Abonneer u op onze Global of Terminal-nieuwsbrieven
- Terminalwaarschuwingen instellen (sms of e-mail)
- Sla importcontainers op in uw Container Watchlist en stel e-mailmeldingen voor containers in
- Gebruik ons geïntegreerde Truck Appointment System - beperkte terminals
- Vraag online aanvullende diensten aan - beperkte terminals